Václav: Jsem zase ve formě

Řidič Vašek: Jsem zase ve formě

Jsem profesionální řidič a sedím spoustu hodin denně za volantem. To se myslím podepíše na každém těle.

Pan Václav Andrle se živí jako profesionální řidič.

“Sedím spoustu hodin denně za volantem. To se myslím podepíše na každém těle. Po tom, co jsem změnil jídelníček, začal cvičit a brát VitaePro® jsem úplně jiný člověk. VitaePro® bych doporučil svému tátovi, který je také řidič z povolání a v jeho věku je potřeba se o klouby a svaly více starat.

VitaePro® Vás postaví na nohy

Zdravé klouby jsou nezbytné pro pohyb a jakoukoliv fyzickou aktivitu. Chrupavka v kloubech působí jako ochranný povlak a snižuje mechanické namáhání a tření při pohybu. Díky kloubní chrupavce se klouby mohou plynně ohýbat bez pocitu nepohodlí.

VitaePro® obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice Boswellia serrata, který pomáhá zachovat přirozenou funkčnost kloubů. Boswellia je používána po tisíce let, již od antického Egypta a Indie, ke zmírnění kloubních indispozic.

Kolagen je primární protein, který působí jako stavební materiál pro tvorbu tkání a chrupavky v kostech. Pro správnou funkčnost kloubů je nutná dostatečná tvorba kolagenu. VitaePro® obsahuje vitamín C, který k normální tvorbě kolagenu přispívá, a je tak nezbytný pro normální funkci chrupavky. Vitamín B12 přispívá ke snížení míry únavy a pocitu vyčerpání. Také mimo jiné pomáhá k normální funkci imunitního systému.

Správná činnost svalů je neméně důležitá. VitaePro® obsahuje vitamín D, který pomáhá udržovat normální činnost svalů. Nový, navýšený obsah vitamínu D ve VitaePro® odpovídá nejmodernějším výživovým doporučením.

Využijte slevy 349 Kč na první zásilku. Objednejte si VitaePro®!

Doplněk stravy VitaePro® je vyvinut z přírodních zdrojů bez genetické modifikace. Vyvážené složení podporuje funkčnost celého pohybového aparátu, činnost srdce a imunitní systém. Další aktivní složky ve VitaePro® přispívají k ochraně buněk před škodlivými vlivy a napomáhají snížit únavu a vyčerpání.

VitaePro® je ideálním produktem pro péči o klouby, svaly a srdce. 

OBJEDNAT VITAEPRO 

Garance bezpečného nákupu Balení VitaePro® obsahuje 44 tobolek a je určeno na 6 týdnů užívání. Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Členství můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince 212 340 644, emailem nebo poštou. Frekvence zasílání je 44 dní. Cena je 699 Kč za jedno balení. Doprava zdarma

Dopravné
Celkem