Přibývající věk se nemusí projevovat na vaší kondici

Žijeme v době jejíž tempo se neustále zrychluje. Často nemáme na výběr a musíme svůj životní styl tomuto hektickému rytmu přizpůsobit.

Tím však na sebe neustále klademe větší nároky. Většina z vás určitě potvrdí, že večer po náročném dni je těžké hledat energii a chuť na další aktivity. Rádi byste udělali něco pro své zdraví a kondici, ale spíše to odložíte, protože se vám nedostává čas, energie nebo zrovna pociťujete nějakou zdravotní indispozici. Je to takový začarovaný kruh, který má negativní dopad na naší fyzickou a duševní kondici.

Nevzdávejte se svých koníčků a toho co děláte rádi

Ze zkušeností našich zákazníků víme, že VitaePro® vám může pomoci k aktivnějšímu, a tak i spokojenějšímu životu. Přečtěte si, jak VitaePro® pomáhá skutečným zákazníkům.

Bohaté a vyvážené složení pro podporu vašich kloubů a svalů

Nové VitaePro® bylo vyvinuto pro komplexní podporu vašeho pohybového aparátu. Navíc je obohaceno o další složky, které přispívají ke správné funkci srdce, podporují imunitní systém a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

Doplněk stravy VitaePro® obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata. Boswellia serrata pomáhá zachovat přirozenou funkčnost kloubů. Tato pryskyřice se získává etickou neinvazní metodou a je používána již po tisíce let ke zmírnění kloubních indispozic.

VitaePro® má také větší obsah vitamínu D, který odpovídá nejmodernějším výživovým doporučením. Vitamín D v potravě naleznete jen v rybím oleji. Naše tělo ho také získává ze slunečného záření. Vitamín D přispívá k udržení přirozeného stavu kostí a normální činnosti svalů. Je také velice důležitý i pro distribuci vápníků do kostí.

Důležitou složkou pro přirozenou tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek je vitamín C. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Novou ingrediencí tohoto ve skandinávských zemích velmi oblíbeného produktu je i vitamín B12, jenž významně přispívá ke snížení pocitu únavy.

ViteaPro® navíc obsahuje další prospěšné látky jako jsou vitamín E, Selen, mastné kyseliny Omega-3, Astaxanthin, Zeaxantin a Lutein.

Pečujte o své klouby a svaly s VitaePro®.

Zdraví s prokázanou účinností

Distributorem produktu VitaePro® je v České republice společnost Nordic Health s.r.o., která patří do skupiny SanaPharma – předního výrobce a prodejce potravinových doplňků ve Skandinávii.
Zakládáme si na kvalitě a tradici, každou složku do našich produktů pečlivě vybíráme. Ručíme za nejvyšší kvalitu svých produktů, které jsou vyrobeny z přírodních zdrojů v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

OBJEDNAT VITAEPRO 

Nyní za 699 Kč

Poštovné
Celkem