Přibývající věk se nemusí projevovat na vaší kondici

Žijeme v době jejíž tempo se neustále zrychluje. Často nemáme na výběr a musíme svůj životní styl tomuto hektickému rytmu přizpůsobit.

Tím však na sebe neustále klademe větší nároky. Většina z vás určitě potvrdí, že večer po náročném dni je těžké hledat energii a chuť na další aktivity. Rádi byste udělali něco pro své zdraví a kondici, ale spíše to odložíte, protože se vám nedostává čas, energie nebo zrovna pociťujete nějakou zdravotní indispozici. Je to takový začarovaný kruh, který má negativní dopad na naší fyzickou a duševní kondici.

Nevzdávejte se svých koníčků a toho co děláte rádi

Ze zkušeností našich zákazníků víme, že VitaePro® vám může pomoci k aktivnějšímu, a tak i spokojenějšímu životu. Přečtěte si, jak VitaePro® pomáhá skutečným zákazníkům.

Bohaté a vyvážené složení pro podporu vašich kloubů a svalů

Nové VitaePro® bylo vyvinuto pro komplexní podporu vašeho pohybového aparátu. Navíc je obohaceno o další složky, které přispívají ke správné funkci srdce, podporují imunitní systém a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

Doplněk stravy VitaePro® obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata. Boswellia serrata pomáhá zachovat přirozenou funkčnost kloubů. Tato pryskyřice se získává etickou neinvazní metodou a je používána již po tisíce let ke zmírnění kloubních indispozic.

VitaePro® má také větší obsah vitamínu D, který odpovídá nejmodernějším výživovým doporučením. Vitamín D v potravě naleznete jen v rybím oleji. Naše tělo ho také získává ze slunečného záření. Vitamín D přispívá k udržení přirozeného stavu kostí a normální činnosti svalů. Je také velice důležitý i pro distribuci vápníků do kostí.

Důležitou složkou pro přirozenou tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek je vitamín C. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Novou ingrediencí tohoto ve skandinávských zemích velmi oblíbeného produktu je i vitamín B12, jenž významně přispívá ke snížení pocitu únavy.

ViteaPro® navíc obsahuje další prospěšné látky jako jsou vitamín E, Selen, mastné kyseliny Omega-3, Astaxanthin, Zeaxantin a Lutein.

Pečujte o své klouby a svaly s VitaePro®.

Zdraví s prokázanou účinností

Distributorem produktu VitaePro® je v České republice společnost Nordic Health s.r.o., která patří do skupiny SanaPharma – předního výrobce a prodejce potravinových doplňků ve Skandinávii.
Zakládáme si na kvalitě a tradici, každou složku do našich produktů pečlivě vybíráme. Ručíme za nejvyšší kvalitu svých produktů, které jsou vyrobeny z přírodních zdrojů v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

OBJEDNAT VITAEPRO 

Garance bezpečného nákupu Balení VitaePro® obsahuje 44 tobolek a je určeno na 6 týdnů užívání. Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Členství můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince 212 340 644, emailem nebo poštou. Frekvence zasílání je 44 dní. Cena je 699 Kč za jedno balení. Doprava zdarma

Dopravné
Celkem