Je pro vás pohyb dřina?

Začíná být rychlá chůze či běhání pro vás obtížnější? Práce na zahrádce nebo v dílně vám přijde namáhavější než dříve a vy cítíte, jak vaše klouby při každém pohybu dostávají více zabrat.

S přibývajícím věkem je to standartní vývoj, s kterým se většinou musíme smířit. Je jasné, že tělo a jeho pohybový aparát se s věkem opotřebovává a jeho klesající pružnost a ohebnost je jedním z prvních ukazatelů.

Ale opravdu se s tím chcete jen smířit?

Proč Vlasta začala užívat VitaePro®

"Pracuji v restauraci, kde mám na starosti přípravu studené kuchyně. Někdy jsem celý den na nohou a dříve jsem to pociťovala zejména na kloubech a byla jsem i více unavená. VitaePro® je dobré pro mé klouby a asi mi dodává i energii, protože si po práci klidně zajdu na procházku se psem nebo jsem na zahrádce, kde pěstuji bylinky, ovoce a zeleninu. VitaePro® bych doporučila třeba seniorům a lidem s fyzicky náročnou prací," říká Vlasta Krejčová z Dobrovic.

Lidské tělo dospělého člověka se mimo jiné skládá z přibližně 206 kostí. Zdravé kosti a klouby jsou nezbytné pro pohyb bez omezení. Je jasné že, vyšší věk vyžaduje úměrně  větší péči o pohybový aparát s důrazem na pohodlí a pohyblivost kloubů. Naslouchejte vlastnímu tělu o věnujte mu potřebnou péči. Začněte úpravou svého jídelníčku. Vaše strava by měla být bohatá na zeleninu, ovoce a bílkoviny v podobě drůbežího masa. Omezte tuky a cukry.

Zdravá strava bude mít blahodárný efekt i na vaši hmotnost. Nadváha zatěžuje především kolenní a kyčelní klouby. Dostatečně se hýbejte, sportujte, buďte aktivní. Cvičení by mělo být zaměřeno především na posílení svalstva v okolí kloubů.

Podpořte svůj pohybový aparát s norským doplňkem stravy VitaePro®

VitaePro® obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice Boswellia serrata, který pomáhá zachovat přirozenou funkčnost kloubů. Boswellia je používána po tisíce let, již od antického Egypta a Indie, ke zmírnění kloubních indispozic.

Kolagen je primární protein, který působí jako stavební materiál pro tvorbu tkání a chrupavky v kostech. Pro správnou funkčnost kloubů je nutná dostatečná tvorba kolagenu. VitaePro® obsahuje vitamín C, který k normální tvorbě kolagenu přispívá, a tak je nezbytný pro normální funkci chrupavky.

Správná činnost svalů je neméně důležitá. VitaePro® obsahuje vitamín D, který pomáhá udržovat normální činnost svalů. Nový navýšený obsah vitamínu D ve VitaePro® odpovídá nejmodernějším výživovým doporučení. Vitamín B12 přispívá mimo jiné k normální funkci imunitního systému a rovněž přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

OBJEDNAT VITAEPRO 

Garance bezpečného nákupu Balení VitaePro® obsahuje 44 tobolek a je určeno na 6 týdnů užívání. Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Členství můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince 212 340 644, emailem nebo poštou. Frekvence zasílání je 44 dní. Cena je 699 Kč za jedno balení. Doprava zdarma

Dopravné
Celkem