Je pro vás pohyb dřina?

Začíná být rychlá chůze či běhání pro vás obtížnější? Práce na zahrádce nebo v dílně vám přijde namáhavější než dříve a vy cítíte, jak vaše klouby při každém pohybu dostávají více zabrat.

S přibývajícím věkem je to standartní vývoj, s kterým se většinou musíme smířit. Je jasné, že tělo a jeho pohybový aparát se s věkem opotřebovává a jeho klesající pružnost a ohebnost je jedním z prvních ukazatelů.

Ale opravdu se s tím chcete jen smířit?

Proč Vlasta začala užívat VitaePro®

"Pracuji v restauraci, kde mám na starosti přípravu studené kuchyně. Někdy jsem celý den na nohou a dříve jsem to pociťovala zejména na kloubech a byla jsem i více unavená. VitaePro® je dobré pro mé klouby a asi mi dodává i energii, protože si po práci klidně zajdu na procházku se psem nebo jsem na zahrádce, kde pěstuji bylinky, ovoce a zeleninu. VitaePro® bych doporučila třeba seniorům a lidem s fyzicky náročnou prací," říká Vlasta Krejčová z Dobrovic.

Lidské tělo dospělého člověka se mimo jiné skládá z přibližně 206 kostí. Zdravé kosti a klouby jsou nezbytné pro pohyb bez omezení. Je jasné že, vyšší věk vyžaduje úměrně  větší péči o pohybový aparát s důrazem na pohodlí a pohyblivost kloubů. Naslouchejte vlastnímu tělu o věnujte mu potřebnou péči. Začněte úpravou svého jídelníčku. Vaše strava by měla být bohatá na zeleninu, ovoce a bílkoviny v podobě drůbežího masa. Omezte tuky a cukry.

Zdravá strava bude mít blahodárný efekt i na vaši hmotnost. Nadváha zatěžuje především kolenní a kyčelní klouby. Dostatečně se hýbejte, sportujte, buďte aktivní. Cvičení by mělo být zaměřeno především na posílení svalstva v okolí kloubů.

Podpořte svůj pohybový aparát s norským doplňkem stravy VitaePro®

VitaePro® obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice Boswellia serrata, který pomáhá zachovat přirozenou funkčnost kloubů. Boswellia je používána po tisíce let, již od antického Egypta a Indie, ke zmírnění kloubních indispozic.

Kolagen je primární protein, který působí jako stavební materiál pro tvorbu tkání a chrupavky v kostech. Pro správnou funkčnost kloubů je nutná dostatečná tvorba kolagenu. VitaePro® obsahuje vitamín C, který k normální tvorbě kolagenu přispívá, a tak je nezbytný pro normální funkci chrupavky.

Správná činnost svalů je neméně důležitá. VitaePro® obsahuje vitamín D, který pomáhá udržovat normální činnost svalů. Nový navýšený obsah vitamínu D ve VitaePro® odpovídá nejmodernějším výživovým doporučení. Vitamín B12 přispívá mimo jiné k normální funkci imunitního systému a rovněž přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

OBJEDNAT VITAEPRO 

Nyní za 699 Kč

Poštovné
Celkem