Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

NutraQ CZ jsme založili ve spolupráci s norskou skupinou NutraQ AS na jaře roku 2011. Tenkrát jsme na trh přivedli jeden produkt, vysoce kvalitní doplněk stravy Norkrill, který obsahoval jedinečnou Omegu-3 z krillu. Od té doby jsme se rozrostli na 8 zaměstnanců, kteří se zabývají zejména marketingem a komunikací s našimi stávajícími zákazníky. Na trhu máme 3 doplňky stravy a jeden zdravotnický prostředek pro růst vlasů.

Kvalita našich produktů je pro nás jedním z nejdůležitějších faktorů. Neustále pracujeme na vývoji jak stávajících doplňků stravy, které již několik let prodáváme, tak na nových produktech, abychom mohli oslovit nové skupiny zákazníků nebo jim nabídnout produkty z kvalitnějších surovin. Výborným příkladem je VitaePro® a OmegaPro®, které obsahují Omega-3 kyseliny z kalamár. Ostatní produkty na českém trhu obsahují olej z nejrůznějších ryb.

Protože prodáváme zejména doplňky stravy s látkami extrahovanými z přírodních zdrojů, které nejsou geneticky upravovány a neobsahují chemikálie, efekty jejich užívání se většinou dostaví až za několik měsíců. Proto prodáváme veškeré produkty do programu pravidelných zásilek a je pro nás zásadní, aby si zákazník již při koupi produktu toto uvědomoval. Zakoupení jedné krabičky nemá pro zdraví člověka velký význam, je nutno počítat s dlouhodobějším užíváním. Stejně tak tomu je u přípravku Provexin® A100 HF, jehož účinky bývají viditelné nejdříve za 4 měsíce, nejčastěji však až za 6 – 9 měsíců.

 

Místo pěstování mořské řasy Haematococcus Pluvialis na Islandu.

Hodnoty naší společnosti, které se promítají nejen do naší práce, ale i do přístupu k našim zákazníkům jsou:

  • Statečnost
  • Inovace
  • Zodpovědnost
  • Respekt

Naším posláním je pomáhat lidem k lepšímu každodennímu životu prostřednictvím ověřených, vysoce kvalitních doplňků stravy a zdravotnických prostředků.

V Severských státech je naše společnost jedním z největších prodejců doplňků stravy a každý nás zná. Jedním z mých velkých cílů je, aby se český trh stal významnějším pro celou skupinu a přiblížil se počtem zákazníků k ostatním zemím, ve kterých působíme.