Proč je péče o naše zdraví až na druhém místě?

Problémy, které okamžitě nepociťujeme, nás nepálí a neřešíme je. Postupně zhoršující se kondici srdečního svalu a kardiovaskulárního systému přímo pociťovat nemusíme.

Problém tedy neidentifikujeme a s ochranou váháme nebo ji dokonce úplně ignorujeme. Možná tak by se dal zjednodušit vztah nás Čechů k péči o naše zdraví. Nicméně statistiky jsou přímo alarmující. Věděli jste, že příčinnou smrti v České republice jsou až v 50% choroby kardiovaskulárního systému? Přitom včasná péče tomu může předejít.

Například tak, že začleníte do svého jídelníčku mořské tučné ryby. Lékaři doporučují jíst tučné mořské ryby alespoň 3x týdně, což je však i díky naší geografické poloze obtížné. Pro zajímavost například Eskymáci srdeční choroby  prakticky neznají, protože se živí převážně tučnými mořskými rybami, které jim zaručí dostatečný příjem kvalitních Omega-3 kyselin.

 Jde o srdce!

Esenciální kyseliny Omega-3 kyseliny lze doplňovat i ve formě kvalitních doplňků stravy. Ty sice nemůžou nahradit kvalitní plnohodnotnou zdravou stravu, ale jsou vhodnou volbou, pokud se vám jí nedostává. Pro dosažení těch nejlepších výsledků je však důležité naučit se rozeznávat kvalitu obsahu esenciálních Omega – 3 kyselin a užívat je pravidelně a dlouhodobě. Jde přece o naše srdce.

Vyzkoušejte VitaePro® s vysoce kvalitní Omega-3

Srdce je jeden z nejdůležitějších orgánů našeho těla, vytrvale přečerpává životadárnou krev a žene ji do všech tepen našeho těla. Tím zajišťuje přísun kyslíku a živin pro celý organismus. Nicméně s přibývajícím věkem i nepolevující a přesný srdeční sval začíná podléhat opotřebení. I když toto opotřebení nemusíme úplně fyzicky cítit je velice důležité myslet na jeho ochranu. Tou je pravidelný pohyb, zdravý životní styl a začlenění vhodných složek potravy do našeho jídelníčku.

Vyzkoušejte VitaePro® s vysoce kvalitní Omega-3 z kalamárů

Kvalita esenciálních kyselin Omega-3 se posuzuje podle poměru nenasycených mastných kyselin EPA a DHA. Čím větší poměr kyseliny DHA nad EPA tím je Omega-3 kvalitnější. Vyšší poměr DHA zavisí samozřejmě na zdroji. Esenciální kyseliny Omega-3 ve VitaePro® jsou získávány z kalamárů. Díky vyššímu podílu DHA a krátkému životnímu cyklu, v kterém jsou  kalamáry vystavěny menšímu znečištění cyklu, jsou považovány za nejkvalitnější zdroj Omega-3.

OBJEDNAT VITAEPRO 

Garance bezpečného nákupu Balení VitaePro® obsahuje 44 tobolek a je určeno na 6 týdnů užívání. Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Členství můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince 212 340 644, emailem nebo poštou. Frekvence zasílání je 44 dní. Cena je 699 Kč za jedno balení. Doprava zdarma

Dopravné
Celkem