VitaePro® vás postaví na nohy

VitaePro® vás postaví na nohy

Oblíbený doplněk stravy pro komplexní podporu pohybového aparátu obsahuje extrakt z Boswellia serrata, Vitamíny C, D, E a nově i vitamín B 12, Omega-3, EPA a DHA, Selen. Přečtěte si další informace o složení.

Podporujte svoji imunitu

Hlavním úkolem imunitního systému člověka je obrana organismu proti nebezpečným cizorodým látkám (např. toxinům) či pozměněným buňkám vlastního těla. Na imunitní systém působí, často negativně, mnohé civilizační vlivy. Těmi mohou být složení stravy, stres, životní styl, ale i nejrůznější formy znečištění prostředí. Selen s vitamíny C a D obsažené ve VitaePro® přispívají ke správné funkci imunitního systému.

Jak na únavu a vyčerpání

VitaePro® obsahuje také vitamín C, který napomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Lidský organismus si neumí vitamín C vytvořit, proto je nutné doplňovat jej prostřednictvím potravy. Největší množství vitamínu C nalezneme například v zeleném pepři, kysaném zelí nebo kiwi. Nutriční specialisti doporučují konzumovat 5 porcí ovoce a zeleniny denně. Pokud se Vám nedaří toto dodržovat, je pro Vás užívání VitaePro dobrou volbou.

Doplněk stravy VitaePro® je vyvinut z přírodních zdrojů bez genetické modifikace. Vyvážené složení podporuje imunitní systém, funkčnost celého pohybového aparátu a napomáhá snížit únavu a vyčerpání. Další aktivní složky ve VitaePro podporují činnost srdce a přispívají k ochraně buněk před škodlivými vlivy.

Podpořte svůj organismus a vyzkoužejte VitaePro® právě teď

Distributorem produktu VitaePro® je v České republice společnost Nordic Health s.r.o., která patří do skupiny SanaPharma – předního výrobce a prodejce potravinových doplňků ve Skandinávii.
Zakládáme si na kvalitě a tradici, každou složku do našich produktů pečlivě vybíráme. Ručíme za nejvyšší kvalitu svých produktů, které jsou vyrobeny z přírodních zdrojů v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

OBJEDNAT VITAEPRO 

Garance bezpečného nákupu Balení VitaePro® obsahuje 44 tobolek a je určeno na 6 týdnů užívání. Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Členství můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince 212 340 644, emailem nebo poštou. Frekvence zasílání je 44 dní. Cena je 699 Kč za jedno balení. Doprava zdarma

Dopravné
Celkem