Proč Jan Železný užívá Vitaepro?

Jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, proto užívám doplněk stravy VitaePro.

Světového rekordmana a možná nejlepšího oštěpaře všech dob Jana Železného asi není nutné představovat. Lze si těžko představit kolik píle a úsilí Jan v životě vynaložil, aby svůj mimořádný talent zúročil k dosažení těch nejvyších met co může sportovec vůbec dosáhnout. Do výčtu jeho  sportovních úspěchů patří stále nepřekonaný světový rekord, půl tuctu zlatých medailí z nejprestižnějších atletických turnajů na světě a mnoho dalších mimořádných výkonů.

I po skončení aktivní  sportovní kariéry je Jan stále ve skvělé formě. Popravdě řečeno jeho pracovní vytížení to po něm přímo vyžaduje. Jan je trenérem našich nejlepších současných oštěpařů, ředitelem Zlaté tretry, čestným patronem mnoha dalších atletických událostí po celém světě a také podniká

„Jsem velmi vytížený, jako trenér hodně cestuji a pracuji. Jak jsem starší, často si říkám si, jak je těžké udržet takové tempo. Ale už i kvůli svým svěřencům prostě musím. Užívám proto VitaePro®, které mi pomáhá zvládat náročné tempo mého života.“  říká legenda Jan Železný a dodává.

„Oštěp byl vždycky ohromně náročnou disciplínou. Měl jsem to štěstí, že se mi celkem vyhýbala zranění. Nicméně jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, proto užívám doplněk stravy VitaePro®.

Vyzkoušejte VitaePro® i vy, nyní se slevou 334 Kč na první zásilku

VitaePro® obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice Boswellia serrata, který pomáhá zachovat přirozenou funkčnost kloubů. Boswellia je používána po tisíce let, již od antického Egypta a Indie, ke zmírnění kloubních indispozic.

Kolagen je primární protein, který působí jako stavební materiál pro tvorbu tkání a chrupavky v kostech. Pro správnou funkčnost kloubů je nutná dostatečná tvorba kolagenu. VitaePro® obsahuje vitamín C, který k normální tvorbě kolagenu přispívá, a tak je nezbytný pro normální funkci chrupavky. Ke snížení pocitu únavy pomůže vitamín B12 zajišťující též větší stabilitu vaší psychiky.

Správná činnost svalů je neméně důležitá. VitaePro® obsahuje vitamín D, který pomáhá udržovat normální činnost svalů. Nový navýšený obsah vitamínu D ve VitaePro® odpovídá nejmodernějším výživovým doporučení.

OBJEDNAT VITAEPRO 

Nyní za 669 Kč